Załóż bloga Zaloguj sięSkóra naturalna na okładkę

05/25/2017 09:34

Dzisiaj naszła mnie refleksja i tym samym chęć napisania kolejnego wpisu na blogu... Mianowicie zauważyłem, że  znajomy ma bardzo elegancki kalendarz w formacie A5, którego okładka wręcz emanuje elegancją. Zapytałem go czy mógłbym przyglądnąć się bliżej jego własności i po odpowiedzi twierdzącej zabrałem się za oględziny :-)
Jak już wspomniałem wyżej, okładka tego kalendarza okazała się bardzo efektowna również z bliska, co niestety nie jest aż tak częstą sprawą. Często zdarza się bowiem, że kalendarz wygląda fajnie z pewnej odległości, a w mając go w rękach, czar już niestety pryska. W tym przypadku okładka wręcz nabrała na swoim luksusowym wyglądzie. Okazało się, że okładka wykonana jest ze skóry naturalnej, a z taką jeszcze nie miałem styczności...

Skóra obejmująca okładkę kalendarza była bardzo miła w dotyku i emanowała tym charakterystycznym zapachem. Cały kalendarze był utrzymany w eleganckiej kolorystyce czerni, co jeszcze bardziej podkreślało charakter kalendarza. Kalendarz tak mi się spodobał, że chyba następnego roku poświęcę trochę więcej pieniędzy i sprawię sobie taki - jednak co skóra to skóra :-)

Zapisz

Zapisz


Odpowiedź

Komentarze

RANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.